Naudojimosi mūsų el.parduotuve taisyklės

1. Prekių užsakymas

1.1 Sutartis laikoma įsigaliojusia, nuo to momento, kai Pirkėjas pasirenka norimas prekes e. parduotuvėje, suformavęs pirkinių krepšelį užpildo visą jo prašomą informaciją ir paspaudžią mygtuką „Siųsti užsakymą“.

1.2 Užsakymo metu pateikti duomenys yra saugomi Pardavėjo duomenų bazėje ir gali būti pašalinti iš duomenų bazės be išankstinio perspėjimo.

1.3 Pardavėjas siuntinyje Pirkėjui pateikia sąskaitą bei kitus priklausančius dokumentus.

2. Pirkėjo teisės ir pareigos

2.1 Pirkėjas užsakymo metu privalo pateikti teisingą jį identifikuojančią informaciją Pardavėjui.

2.2 Užsakymo langelyje Pirkėjas pažymėjęs „sutinku su taisyklėmis“ ir paspaudęs mygtuką „Siųsti užsakymą“, patvirtina, kad su šiomis sąlygomis susipažino ir įsipareigoja jų laikytis.

2.3 Pirkėjas gali grąžinti prekę arba pakeisti ją į kitą prekę per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos, vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ (patvirtinta LR Ūkio ministro įsakymu „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ 2001 m. birželio 29 d. Nr. 217).

2.4 Pirkėjas, nusprendęs atsisakyti prekės, ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos turi paštu atsiųsti prekių atsisakymo raštą.

3. Pardavėjo teisės ir pareigos

3.1 Pardavėjas įsipareigoja Pirkėjui pristatyti jo užsisakytas prekes, kurios yra jo prekių krepšelyje.

3.2 Pardavėjas įsipareigoja užtikrinti jam patikėtos Pirkėjo informacijos konfidencialumą ir neperduoti jos tretiesiems asmenims be Pirkėjo sutikimo, išskyrus įstatymo numatytus atvejus.

3.3 Pardavėjas įsipareigoja priimti grąžintas prekes ir grąžinti pinigus tuo atveju, jei prekės nebuvo pažeistos ar sugadintos, pakeista jų prekinė išvaizda.

3.4 Pardavėjas įsipareigoja pakeisti prekes į kitas, jeigu Pirkėjas grąžina prekes per 14 dienų nuo prekių pristatymo. Pristatymo išlaidų suma negrąžinama.

4. Apmokėjimas

4.1 Pirkėjas e. parduotuvėje gali atsiskaityti šiais būdais:

4.1.1. Internetinė bankininkystė – saugus ir greitas atsiskaitymas, kai Jūsų sumokėti pinigai pasiekia pardavėjo sąskaita akimirksniu, vos tik Jūs patvirtinate mokėjimą. Jums telieka laukti prekių pristatymo.

Šiuo metu už www.vmsistemos.lt įsigytas prekes siūlome atsiskaityti paysera.lt internetinės bankininkystės būdu.

4.1.2. Kreditinių kortelių aptarnavimo sistema paysera.lt. Atsiskaitymas šiuo būdu taip pat greitas, patvirtinimą apie atliktą ir įskaitytą apmokėjimą Jūs gausite per kelias akimirkas.

4.1.3. Paprastas bankinis pavedimas į mūsų banko sąskaitą.

Šis atsiskaitymo būdas ilgesnis ir priklauso nuo paros laiko, kuriuo metu Jūs vykdėte bankinį pavedimą bei banko, iš kurio ir į kurį, mokate. Maksimalus pinigų įskaitymo laikotarpis – 2 darbo dienos. Negavus banko pavedimo per 7 darbo dienas užsakymas yra anuliuojamas.

Galite pasirinkti vieną iš žemiau nurodytų sąskaitų bankuose:

AB “SWEDBANK” LT557300010113288664

Pinigų gavėjas: UAB „VM sistemos“

Gavėjo kodas: 302301635

Mokėjimo paskirtis: užsakymo Nr. (šis numeris Jums bus atsiųstas kartu su Jūsų užsakymo patvirtinimu į el. paštą) apmokėjimas www.vmsistemos.lt

4.1.4 Grynais, atsiimant prekę mūsų parduotuvėje.

5. Pristatymas

5.1 Pardavėjas užsakytas prekes pristato Pirkėjo nurodytu adresu.

5.2 Prekių pristatymo kaina priklauso nuo prekių svorio ir yra pridedama prie bendros prekių krepšelio vertės.

5.3 Pardavėjas prekes pristato tik gavus Pirkėjo apmokėjimą 4.1. punkte pasirinktu apmokėjimo atveju.

5.4 Prekes pristato pristatymo kompanijos kurjeris, kuris susisiekia su Pirkėju dėl tikslaus pristatymo laiko Pirkėjo nurodytu telefonu. Pirkėjas pats atsako, kad pristatymo metu būtų pristatymo vietoje.

6. Pristatymo terminai

6.1 Prekės Pirkėjui įprastai pristatomos per 3-5 darbo dienas po apmokėjimo gavimo.

6.2 Jeigu Pardavėjas neturi užsakytų prekių sandėlyje, jis apie tai informuoja Pirkėją telefonu arba e.paštu ir nurodo, kiek reikės laukti užsakytos prekės.

7. Garantinis aptarnavimas

7.1 Pardavėjas kai kurioms prekėms suteikia garantiją. VIDO.AT prekėms suteikiama 1 metų garantija. Kitoms prekėms – 14 dienų garantija. Garantinis laikotarpis pradedamas skaičiuoti nuo užsakymo pristatymo dienos.

7.2 Garantiniu laikotarpiu prekių remontas atliekamas tik “UAB VM sistemos” ir ar partnerių dirbtuvėse.

7.3 Bet kokios atsiradusios išlaidos susijusios su sugedusia ar nekokybiška preke nėra kompensuojamos.

7.4 Garantija netaikoma prekėms, kurių darbui reikalinga pastovi tinklo įtampa 220V, kurios buvo naudojamos be nepertraukiamo maitinimo šaltinio, kitaip vatinamu “UPS”

8. Prekių grąžinimas

8.1 Parduotos nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis nacionaliniais įstatymais (Ūkio ministro 2001m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 “Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių” nustatyta tvarka. T.y. prekė turi būti nenaudota, nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos).

8.3 Prekių pristatymo išlaidos negrąžinamos.

8.4 Jei Pirkėjas gauna nekokybišką ar transportavimo metu pažeistą prekę, Pirkėjas turi teisę:

8.4.1 Pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke;

8.5 Jeigu Pirkėjas prekę sugadino ar iš esmės pasikeitė prekės išvaizda, Pirkėjas neturi teisės atsisakyti sutarties ir grąžinti prekės.

8.6. Jeigu pirkėjui nepatinka nupirktos prekės forma, dydis, spalva, modelis, prekės parametrai, veikimo kokybė ar komplektiškumas, tai pirkėjo reikalavimas pakeisti nusipirktą prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus netenkinamas įsigijus garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatus, optikos prietaisus, laikrodžius. (Vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ patvirtintomis LR Ūkio ministro įsakymu „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ 2001 m. birželio 29 d. Nr. 217).

9. Privatumo politika

9.1 Pirkėjo asmeninė informacija nebus naudojama neteisėtais tikslais.

9.2 Pardavėjas neperduos Pirkėjo duomenų ar asmeninės informacijos tretiesiems asmenims, nebent to reikalautų įstatymai.

9.3 Pirkėjas sutinka, kad Pardavėjas naudotų Pirkėjo informaciją tiesioginės rinkodaros tikslais. Jeigu Pirkėjas nepageidaus, Pardavėjas nesiųs Pirkėjui e. naujienų, išskyrus su Pirkėjo užsakymu susijusią informaciją, kurią jam būtina žinoti.

10.1 Nuolaida netaikoma akcijinėms prekėms ir prekėms su sumažinta kaina.